Відповіді на питання

Бабуся – вчитель зможе вийти на роботу, і це ніяк не вплине на її стаж роботи?

Відповідно до частини сьомої статті 179, частини другої статті 182 та статті 1861 КЗпП частково оплачувану відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а також відпустку без збереження заробітної плати до виповнення дитині шести або шістнадцяти років можуть використати повністю або частинами опікуни та усиновителі дитини, батько дитини, бабуся, дідусь чи інші родичі працездатного (не пенсійного) віку.

Детально читайте статтях розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!».