Відповіді на питання

УЗД під час вагітності

Пані Насте, УЗД згідно наказу МОЗ №417 від 15.07.2011 в перебігу вагітності проводиться двічі: в термін – з 11тижнів+ 1день  до 13 тижнів +6 днів; другий з 18 тижня до 20 тижнів+6днів.

Я не знаю причин, чому Ви проходили УЗД тільки один раз, але, якщо під час цього дослідження не було виявлено ніяких ускладнень і лікар не рекомендує повторне обстеження – значить у вас вагітність розвивається фізіологічно і показів для УЗД немає.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.