Відповіді на питання

Чому призначили платні аналізи?

Вам потрібно звернутись за роз’ясненням до завідуючої жіночої консультації або поліклініки. В переліку необхідних аналізів, згідно наказу МОЗ №417, практично усі аналізи можуть провести лабораторія поліклініки. Деякі з аналізів, що їх потрібно буде зробити в перебігу вагітності, дійсно можуть бути проведені в платних лабораторіях.

Основні аналізи: аналіз крові клінічний, на ВІЛ, RW – на сифіліс, аналіз сечі. Біохімія крові (за показами). Все це написане у Вашій «Обмінній карті», що її повинні були оформити в ЖК та видати Вам на руки під час постановки на облік.   

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.