Відповіді на питання

Чи маю я право відстояти свої кошти?

Будь ласка, уважно прочитайте на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Юридичні поради» наступні статті:

«Закон України Про Державну Допомогу Сім’ям З Дітьми (Витяг)», «Державна Соціальна Допомога Малозабезпеченим Сім’ям»,  «Порядок Призначення І Виплати Державної Соціальної Допомоги Малозабезпеченим Сім’ям», «Допомога По Догляду За Дитиною До Досягнення 3-Х Років», «соціальні виплати при народженні дитини в 2013 році»

Після прочитання визначте точно свій статус (одинока, малозабезпечена), зробіть необхідні виписки і зверніться повторно до районного (міського) управління праці та соціального захисту населення за призначення належної Вам допомоги. У разі відсутності певної реакції з їх боку звертайтесь до суду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.