Відповіді на питання

Какую выплату нам выплатят: как за первого или как за второго ребенка?

Ні, виплати повинні проводитись, як на другу дитину.

 

Закон України «про державну допомогу сімям з дітьми»

Розділ III

                 ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

{  Назва  розділу  III  із  змінами,  внесеними  згідно із Законом
N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 }

     Стаття 10. Право на допомогу при народженні дитини

     Допомога при  народженні  дитини  за  цим  Законом  надається одному з батьків дитини (опікуну).

 

 Для більшої освідомленості з даним питанням, будь ласка, прочитайте на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Юридичні питання» наступні статті:

«ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ», «ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ», «ПАРЛАМЕНТ СПРОСТИВ ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ».

 

У разі негативного вирішення питання ви можете зателефонувати до департаменту виплат Міністерства праці та соціального захисту за телефоном  044 289 56 78 або написати їм листа.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк