Відповіді на питання

Доброго дня! Я мала йти в декрет 26 січня, але на фірмі сказали, що би на роботу не виходила з 1 листопада. По паперах я там рахуюся, декретні обіцяли виплатити. Чи протиправні їх дії?

Якщо керівництво фірми не звільняє Вас і в подальшому не звільнить за невихід на роботу – будь ласка, можете відпочивати. Але такі дії працедавця, мені особисто, не подобаються. Всі його дії та розпорядження потрібно задокументувати.

Якщо Ви не вийдете на роботу, Вас можуть звільнити по статті – і все –  ні декретних, нічого. Будуть декретні за рахунок соціальної служби. Щоб уникнути непорозумінь, прочитайте, будь ласка, статті 174-186 Кодексу Законів про працю.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.