Відповіді на питання

Доброго дня! Я мала йти в декрет 26 січня, але на фірмі сказали, що би на роботу не виходила з 1 листопада. По паперах я там рахуюся, декретні обіцяли виплатити. Чи протиправні їх дії?

Якщо керівництво фірми не звільняє Вас і в подальшому не звільнить за невихід на роботу – будь ласка, можете відпочивати. Але такі дії працедавця, мені особисто, не подобаються. Всі його дії та розпорядження потрібно задокументувати.

Якщо Ви не вийдете на роботу, Вас можуть звільнити по статті – і все –  ні декретних, нічого. Будуть декретні за рахунок соціальної служби. Щоб уникнути непорозумінь, прочитайте, будь ласка, статті 174-186 Кодексу Законів про працю.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк