Відповіді на питання

Дитина любить спати на животику, це нормально ?

Відносно сну дитини в положенні на животі існує багато різних думок, але немає спільної.

Сон на животику або на боці рекомендований дітям, схильним до зригування або блювоти, тому що при такому положенні під час сну немає загрози що дитина захлинеться блювотними масами.

Практично всі діти проходять через період кольок в животі, які не дають спокійно спати ні малюкам, ні їх батькам. Сон на животику може допомогти в цей період, з причини того, що, рухаючись, дитина робить своєрідний масаж животика, полегшуючи відходження газів.

Є також думка, що сон на животі сприяє зміцненню м’язів спини дитини та формуванню правильного положення тазостегнових суглобів.

Тому, не можна вважати сон на животі чимось надзвичайно недопустимим чи небезпечним.

Єдине, що неприпустиме в такій ситуації – це те, що дитині в любому положенні не бажано спати на мяких (пухових) подушках та м’яких  матрацах, що можуть перекривати дихальні шляхи дитинию.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.