Відповіді на питання

Громадянка України народила дитину в Польщі, вона має праву отримати допомогу при народженні дитини і куди звертатись?

Факт народження громадянкою України дитини за кордоном повинен бути завірений в консульській установі (посольстві, консульстві) України в країні народження, де мати повинна отримати тимчасове свідоцтво про народження. Якщо одночасно дитина реєструється і в органах самоуправління країни тимчасового проживання, зазвичай виникають перепони в призначенні допомоги по народженню дитини.

Детально все можна прочитати в статті «Допомога при народженні дитини за кордоном» на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Юридичні поради»

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.