Відповіді на питання

Громадянство дитини

Згідно законодавства США, усі народжені на їх території автоматично стають громадянами Сполучених Штатів, тому ваша онука(онук) є громадянином (кою) США.

Для того, щоб дитина набула українського громадянства, потрібно було зареєструвати факт її народження в посольстві або консульстві України в країні перебування (США) та отримати тимчасове свідоцтво про народження.. Після приїзду в Україну тимчасове свідоцтво про народження в органах РАГС замінити на постійне і оформлювати допомогу при народженні.

В даному випадку дії працівників УПСЗН є абсолютно правомірними – статті розділу «Юридичні поради» «Допомога по народженню дітей для українців за кордоном» та «омога при народженні дитини за кордоном»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.