Відповіді на питання

Неприятная ситуация

 

Якщо Ви не ведете асоціальний сполсіб життя , то дитину Вам віддадуть без всяких перешкод, лишити матір материнських прав може тільки суд.

І на отримання допомоги по вагітності та пологах , а також при народженні дитини та інші види соціальних допомог Ви маєте право.

Для цього потрібно стати на облік до центру зайнятості, а за нарахуваннням допомог звернутись жо органу парці та соціального захисту населення за місцем проживання.

Що ж до Вашої реєстрації та майбутньої реєстрації новонародженої дитини вам потрібно звернутись до міграційної та соціальної служби за місцем проживання.

У разі необхідності потрібно звертатись до суду для вирішення таких питань, адже раніше Ви були прописані і мали право на житлову площу.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.