Відповіді на питання

Облік в центрі зайнятості

Виплати за до- та післяпологову відпустку будуть розраховуватись, виходячи з допиомоги по безробіттю.удячи з терміну вагітностілюк!”

Декретна відпустка надається тільки вагітній жінці. Допомога при народженні дитини, судячи за терміном вагітності,буде нараховуватись за нормами “Антикризового закону” в загальному розмірі 41280 грн.

Реєструвати дитину, якщо батько невідомий або відмовляється від дитини ви можете на всоє прізвище,а батька записують зі слів матері.

Більш детально читайте в статтях розділу “Юридичні поради” на сайтй “Зростай, Малюк!”

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.