Відповіді на питання

Оформлення відпустки по догляду за дитиною до 3-х років

Відпустка з догляду за дитиною до 3 років, згідно чинного законодавства на сьогоднішній день, оформлюється з кінця післяпологової відпустки, тобто на 57 день після народження.

Якщо Ви народите в травні місяці, то Ви зможете оформити допомогу при народженні дитини згідно Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, що має чинність до 1 липня 2014 року.

 Щодо відпустки по догляду за дитиною до трьох років поки що роз’яснень дії нового Закону немає, за винятком того, що така відпустка відміняється.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.