Відповіді на питання

Отримання допомоги при народженні

Закон України від 17.03.2011р. №3164-VI «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми щодо виплати допомоги при народженні дитини», який набрав чинності 09.04.2011р., передбачена у допомога при народженні другої дитини у розмірі 60-ти прожиткових мінімумів для дітей віком до 6 років, встановлених на день народження дитини протягом  чотирьох років.

Для отримання допомоги необхідно передусім пред’явити паспорт або інших документ, який підтверджує особу. Крім того необхідно надати:

– Заяву, яка складається по формі, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 22 лютого 2012 р. за № 96. Така заява заповнюється безпосередньо у відділі соціального захисту населення. 
– Копію свідоцтва про народження дитини. 
– Витяг з Державного реєстру актів громадянського стану про народження дитини для виплати допомоги у зв’язку з її народженням. Цей витяг надається відділом реєстрації актів цивільного стану. Або подається довідка для призначення допомоги при народженні, яка надається виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради. 

– Копію рішення про усиновлення опіки – подають лише опікуни.

– Довідку про склад сімї і копію свідоцтва про народження кожної дитини, яку включають при визначенні розміру допомоги. Ці документи подають особи, які звертаються за призначенням допомоги при народженні другої і наступної дитини

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк