Відповіді на питання

Переплата виникла з травня 2013р. Скажіть, будь-ласка, чи повинні утримувати кошти?

Допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини (опікуну) та припиняється у разі …нецільового використання коштів. Така допомога виплачується отримувачу допомоги тільки для цільового використання, тобто для забезпечення належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини. На таку допомогу не може бути звернено стягнення в порядку погашення заборгованості.

 Ст.73 Закону України « Про виконавче провадження» визначає перелік коштів на які не може звернуто стягнення, зокрема допомога в зв»язку з вагітністю та пологами, одноразову допомогу у зв»язку з народження дитини, допомогу по догляду за дитиною.

Таким чином, районне управління праці та соціального захисту населення, стягнувши з соціальної картки кошти, що являються допомогою при народженні дитини, позбавить Вас можливості забезпечити належні умови для повноцінного утримання та виховання дитини.

У разі проведення таких дій Ви правомочні звернутись до суду.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.