Відповіді на питання

Підкажіть, будь-ласка, куди треба звернутися, якщо не виплачують на підприємстві дородову допомогу?

Допомога по вагітності по вагітності та пологах нараховується бухгалтерією підприємства, а виплачує через бухгалтерію районний (міський) фонд соціального страхування тимчасової втрати працездатності (ФСС ТВП). Тому, звертатись в першу чергу потрібно до ФСС ТВП, щоб дізнатись, чи нараховані і перечислені кошти.

У разі негативної відповіді Ви можете зателефонувати за телефонами, номери яких Ви знайдете в статті  «ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Юридичні питання».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.