Відповіді на питання

Підкажіть, як довго може нараховуватися гроші і куди мені звертатися, адже недарма вони називаються дородові, на які розраховує майбутня мама.

Пані Ірино, відділ освіти тільки нараховує кошти «декретної» відпустки, а виплачує їх районний фонд соціального страхування тимчасової втрати працездатності (ФСС ТВП).

Тому за інформацією потрібно звертатись туди.

А вже потім до вищого за рівнем ФСС ТВП України.

Телефон його Гарячої лінії Ви знайдете в статті «ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» на сайті «зростай, МАЛЮК!»  В РОЗДІЛІ «Юридичні питання»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.