Відповіді на питання

Подскажите, что это может быть или к кому мне обратиться?

Якщо два проведених УЗД не показали наявність вагітності, то проведення 3-4 і подальших УЗД це може бути обумовлене або перестрахуванням лікарів, або ж вимогою з Вашого боку.

Я думаю, що вже повинні були проявитись і деякі інші ознаки вагітності та і проведення тестів на вагітність (правильне тестування) вже б показало її наявність.

Усі інші описані вами нездужання можуть дійсно бути ознаками певного гормонального перелаштування на тлі вагітності вашої подруги, тобто ознаками «фальшивої» вагітності.

Якщо відповіді лікарів не задовольняють Вас, вимагайте направлення до вищого за рівнем надання допомоги пологодопомічного закладу.

Зі свого боку я б порадив Вам відвідати лікаря психолога, щоб зберегти на подальше свою нервову систему.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.