Відповіді на питання

Право на санаторно-курортне лікування вагітних

Порядок оздоровлення вагітних викладено в статті на сайті «Зростай, Малюк!», розділ – «Вагітність», стаття  – «Оздоровлення вагітних в Україні», 

 

Ось витяг з статті:

«…У «своїй» жіночій консультації вагітна жінка має отримати направлення на цю спеціальну комісію, яка зазвичай засідає у п’ятому пологовому будинку Києва, свою обмінну карту і взяти довідку з міс­ця роботи, де вказують назву організації, де вона працює, код її соціального страхування. З цими документами і паспортом вона потрапляє на відбіркову комісію до п’ятого пологового будинку. Зви­чайно комісія засідає у перший вівторок кожного місяця. Там присутні головний акушер-гінеколог міста, представник соцстраху і представник спеціалізованого відділення для оздоровлення жінок клінічного санаторію «Жовтень». Комісія засідає з 9-ї ранку і до вирішення всіх питань…»

 

Тобто спочатку Ви повинні поставити запитання щодо необхідності та можливості санаторного лікування, тому що наявність деяких супутніх діагнозів у вагітних не дозволяє їм лікуватись в санаторії.

 

 А ще вам бажано стати на облік в центрі зайнятості, щоб не виникало питань відносно того, відноситесь Ви до категорії застрахованих осіб згідно вимог Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування…»

 

Застрахована особа – фізична особа, яка відповідно до цього Закону підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачуються чи сплачувалися у встановленому законом порядку страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк