Відповіді на питання

Прописка дитини

Можна, але, відповідно до закону, рішення про місце реєстрації дитини напряму залежить від його віку. Так, дітей з народження до 10 років можна прописувати тільки з батьками (або з одним з них). Надалі дитину з її згоди можна прописувати в інших родичів, а з віку 14 років вона має право сам вибирати, де їй бути прописаною. Це означає, що прописати дитину навіть, наприклад, до бабусі, якщо батьки там не зареєстровані, можна лише з 10 років.

 

Прописка новонароджених – це юридичне питання, що прописане у відповідних законах Цивільного, Житлового та Сімейного кодексів.

Детально читайте в статтях розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!» «ПРОПИСКА ДИТИНИ» та «ЯК ПРОПИСАТИ НОВОНАРОДЖЕНОГО В КВАРТИРУ?»

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.