Відповіді на питання

Розщеплення хребта Spina bifida occulta

Залежно від тяжкості розщеплення хребта ділять на кілька підтипів Spina bifida occulta. Часто ця форма називається прихована spina bifida, так як при цьому спинний мозок і нервові корінці в нормі, а також відсутній дефект в області спини. Дана форма характеризується лише невеликим дефектом або щілиною в хребцях, що формують хребетний стовп. Найчастіше ця форма патології настільки помірно виражена, що не викликає яких-небудь занепокоєнь. При цьому хворі навіть не знають про наявність у себе цього пороку розвитку і дізнаються про це лише після рентгенографії. Найчастіше ця форма spina bifida виникає в попереково-крижовому відділі хребта. У 1 з 1000 хворих даною формою патології можуть відзначатися проблеми з функцією сечового міхура або кишечника, болі в спині, слабкість м’язів ніг і сколіоз.

Більш детально Вам може розповісти про це Ваш лікар.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.