Відповіді на питання

Спека і малюк

Так, вікно можна лишати відкритим, але при цьому потрібно зробити все, щоб не було протягів і  прямий потік повітря не приходився на ліжко дитини, тому що температура зовнішнього повітря вночі має показники +15-19 градусів C, а температура в кімнаті сягає +30 C і це може стати причиною застуди у дитини.

Готувати кімнату до сну дитини потрібно зарані:

вдень використовувати завішування (затемнення) вікон, якщо вони виходять на сонячну сторону;

протягом усього спекотного дня і надвечір (у разі потреби і вночі) зволожувати повітря в кімнаті за допомогою автоматичних зволожувачів, розприскувачів або розвішування вологих простирадл;

надвечір, перед сном, потрібно старанно провітрити кімнату (в цей час малюк не повинен в ній перебувати – ліпше на вулиці).

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.