Відповіді на питання

Тріщини на сосках

Судячи з написаного, ви вже скористалися практично усіма видами лікування, причому, правильного, впритул до фізіотерапії. Нічого в лікуванні міняти не потрібно – все правильно, але потрібно вибрати якийсь один із самих дієвих препаратів, той же Бепантен чи Пурелан з фізіотерапією, тільки повним циклом.

До усього можна додати тільки одне – тимчасово перейти на годування зцідженим молоком, до загоювання тріщин. Далі – знову перейти на грудне вигодовування, спочатку з накладкою, а ще трохи пізніше на пряме грудне. При цьому, під час годування малюк повинен захоплювати ротом не сам сосок, а всю ареолу(пігментовану ділянку),  тоді він і не буде тягати ваші груди за сосок, і не буде підстав для виникнення тріщин..

Особливістю повинно бути при цьому наступне – посуд, куди будете зціджувати грудне молоко та пляшечки для годування необхідно стерилізувати, а отвір в самій сосці повинен бути дуже маленьким, щоб у малюка не виникло асоціації, що годування з соски для нього є набагато легшим, а значить – зручнішим, ніж добувати самотужки молоко з материнських грудей.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.