Відповіді на питання

Вес

Доброго ранку, шановна Катерино Павлівно! 

В якійсь мірі на Ваше запитання точно відповісти немає можливості, тому що мені невідомі показники вашої ваги та зросту до вагітності. 

Нормою можна вважати надбавку у вазі за весь період вагітності від 10 кг до 14 кг для здорової жінки, яка на початку вагітності не була дуже худою або дуже повною. 

Щоб народити трикілограмового або важчого малюка, потрібно від 6 до 8 кг так званого «материнського забезпечення». 

Тому, якщо ви маєте нормальну вагу, то така надбавка у вазі відповідає середнім величинам для такого терміну вагітності.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.