Відповіді на питання

Відсутність остистого відростка S1

 На даному відрузку вагітності вплинути на розвиток плода практично неможливо.  Потрібно народжувати і консультуватись у дитячого ортопеда-травматолога відносно можливого ортопедичного лікування та його необхідності.

 Аномалії розвитку хребців, принципово не впливаючи на життєздатність, можуть призводити до зміни будови всіх відділів хребта, створювати умови для неоптимального статичного навантаження і, як результат, у подальшому призвести до раннього виникнення дистрофічних змін хребта та захворювань внутрішніх органів і систем

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.