Відповіді на питання

Як буде нараховуватись щомісячна допомога?

Щомісячна допомога по народженню дитини виплачується у повному розмірі, незалежно від терміну її оформлення. Головне, це оформлення допомоги протягом року після народження дитини.

Відносно допомоги по догляду за дитиною до досягнення 3-х років

Звертатись за призначенням допомоги необхідно до відповідних органів (Управління праці та соціального захисту населення) за місцем реєстрації отримувача допомоги. За місцем фактичного проживання допомога по догляду може призначена бути, тільки якщо заявник надасть довідку про те, що він не отримує цей вид допомоги по місцю реєстрації.

Якщо на момент звернення заявник має право на допомогу, то цю допомогу призначають, якщо це відбудеться навіть за місяць до того, як дитині виповниться 3 років.

Однак, необхідно розуміти, що тим, хто трохи запізниться, не варто розраховувати на виплату повністю всієї суми, що накопичилася за всі 3 року. Їм буде доплачено лише за три попередні місяці, що йдуть перед місяцем, у якому заявник звернувся за призначенням допомоги. Також потрібно мати на увазі, що в повному обсязі без яких-небудь часових обмежень ця заборгованість буде виплачена у тому випадку, якщо допомога вже призначено, однак своєчасно не була виплачена з вини держоргану, що відповідає за призначення і виплату допомоги.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк