Відповіді на питання

Які повинні дати документи в пологовому будинку, якщо одна з народжених дівчаток померла

ЗУ “Про реєстрацію актів цивільного стану” визначає, що у разі якщо смерть дитини настала на першому тижні життя, державна реєстрація народження проводиться з видачею довідки про народження, у якій зазначено, що дитина померла. Державна реєстрація смерті дитини проводиться в установле­ному порядку з видачею свідоцтва про смерть. 

 Допомога  при народженні дитини в разі її смерті виплачується на  підставі  копії  свідоцтва  про народження дитини або витягу з Державного  реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини, копії  свідоцтва про смерть, витягу з Державного реєстру актів  цивільного стану громадян про народження дитини для виплати допомоги   у  зв’язку  з  народженням  дитини,  виданого  відділом реєстрації  актів  цивільного  стану,  чи  довідки для призначення допомоги   при   народженні  дитини,  виданої  виконавчим  органом сільської,  селищної,  міської (крім міст обласного значення) рад. 

{  Абзац  пункту  11  із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1026 ( 1026-2009-п ) від 30.09.2009 } 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.