Відповіді на питання

Заболевания во время беременности

По-перше, кишкова паличка, я думаю, не є причиною розвитку гідронефрозу, адже основним механізмом розвитку захворювання є здавлення сечоводу, внаслідок збільшення розмірів матки. Зміна рівня гормонів в перебігу вагітності також може вплинути на скорочення гладкої мускулатури сечового міхура, що ще більше може погіршити перебіг захворювання.

Гідронефроз правої нирки при вагітності розвивається частіше, ніж лівою. Це пов’язане зі зміною відносного положення внутрішніх органів і високим ризиком розвитку правостороннього нефроптозу (опущення нирки). Гідронефроз під час вагітності є минущим порушенням. Це функціональний тип захворювання, отже, воно може зникнути без додаткових лікувальних заходів після усунення причини його виникнення – пологів.

Щодо кишкової палички.

Причинами її появи можуть бути:

–          Недотримання особистої гігієни (туалету).

–          Носіння вагітними трусів-стрінгів (створюється тертя, через який кишкова паличка може потрапити в піхву).

–          Статевий акт зі змішанням мікрофлори кишковика і статевої системи (навіть трохи потрапивши в сечову систему, паличка пристає до стінок і вже не виводиться з сечею, потім просувається в сечовий міхур, де провокує запальний процес).

–          Інтенсивне зростання матки під час вагітності (якщо до цього не виявлялося).

А правильність лікування потрібно вирішувати з лікарем, з обов’язковою пересторогою щодо вагітності.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.