Відповіді на питання

Завчасне старіння плаценти.

Починаючи приблизно з 36-го тижня, в плаценті з’являються відкладення солей, починають запустівати дрібні кровоносні судини — цей процес і називається старінням плаценти. Фізіологічно він необхідний — зменшується велика кількість кровоносних судин для того, щоб знизився ризик кровотечі під час пологів. Але якщо пологи не наступають вчасно (переношування вагітності) або відбувається передчасне старіння плаценти, то від нестачі кисню і поживних речовин починає страждати плід.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.