Медичні установи Обране

Медцентр «Клініка Мануфактура»

Медцентр «Клініка Мануфактура» – поєднує в собі сучасний стаціонар хірургічного та терапевтичного профілю з потужною багатопрофільною лікувально-діагностичною базою.

Клініка спеціалізується на впровадженні передових методів діагностики і лікування в галузях загальної хірургії, судинної хірургії, ендокринної хірургії, пластичної хірургії, нейрохірургії, травматології та ортопедії, а також надає медичні послуги за наступними спеціальностями: терапія, педіатрія, гастроентерологія, проктологія, неврологія, урологія, гінекологія, дерматологія.

До послуг пацієнтів діагностичне відділення: МРТ, КТ, УЗД, рентген, ендоскопія, лабораторія.

Наш досвідчений медичний персонал, високий рівень оснащення, новітні технології лікування та індивідуальний підхід до кожного забезпечать пацієнтам отримання всього комплексу медичних послуг: від консультації і діагностики до хірургічного втручання та реабілітації.

Медцентр «Клініка Мануфактура» працює цілодобово для дітей та дорослих, без вихідних.

+ 38 (044) 200 11 99

www.facebook.com/manufacturaclinica

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.