Медичні установи

МЕДИЧНА МОБІЛЬНА КЛІНІКА – БЕЗПЕЧНА ВАГІТНІСТЬ

«Медична Мобільна Клініка» – це сучасний медичний центр з великою командою висококваліфікованих лікарів і медичного персоналу, а також з найновітнішим діагностичним і лабораторним обладнанням.

У нас в клініці всі жінки отримають якісну медичну допомогу. Ми з радістю будемо до Ваших послуг при плануванні та супроводжуванні вагітності на всіх її строках аж до самих пологів. Нажаль, сьогодні з сучасним темпом і стилем життя, виникає все більше і більше проблем, пов’язаних із урогенітальним здоров’ям чоловіка та жінки, що в подальшому може привести до репродуктивних втрат. У нашій клініці ми Вам допоможемо пройти повне обстеження та відповідне лікування при плануванні вагітності, а далі – під час вагітності – будемо Вашими вірними та надійними помічниками до появи малюка на світ і в післяпологовому періоді.

У «Медичній Мобільній Клініці» лікарі нададуть своєчасну медичну допомогу не тільки вагітній жінці, а й усім членам її родини.

Запрошуємо всіх жінок відвідати наш медичний центр!

Адреса: вул. Академіка Філатова, 1/22, м. Либідська, Київ.

Контакти: +38 (044) 528 83 30

+38 (044) 529 25 50

+38 (067) 240 24 95

http://mobiclinic.com.ua/

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.