Юридичні питання

Чи маю я право відстояти свої кошти?

Доброго дня! Підкажіть мені, будь-ласка, наступне: я мати-одиначка, донечкі 1,4 року, наразі проживаємо в селі у батьків. В мене немає ні власної хати, ні квартири, ні машини. При цьому допомогу на дитину я отримую мінімальну. Звернулася в фонд, а вони відповіли, що полагається виплат дійсно більше, але це більше буде перевищувати прожитковий мінімум, тому виплачують мінімум. Чи маю я право відстояти свої кошти? Дякую.

Будь ласка, уважно прочитайте на сайті Зростай, Малюк! в розділі Юридичні поради наступні статті: Закон України Про Державну Допомогу Сім’ям З Дітьми (Витяг), Державна Соціальна Допомога Малозабезпеченим Сім’ям, Порядок Призначення І Виплати Державної Соціальної Допомоги Малозабезпеченим Сім’ям, Допомога По Догляду За Дитиною До Досягнення 3-Х Років, соціальні виплати при народженні дитини в 2013 році
Після прочитання визначте точно свій статус (одинока, малозабезпечена), зробіть необхідні виписки і зверніться повторно до районного (міського) управління праці та соціального захисту населення за призначення належної Вам допомоги. У разі відсутності певної реакції з їх боку звертайтесь до суду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк