Здоров’я дитини

Реагування на звуки в трьохмісячному віці

Здравствуйте. Моей доченьке 3, 5 мес она не реагирует на хлопки , когда кто то хлопает возле нее, она не поворачивается, и когда ее зовут - она тоже не реагирует. Хотя когда с ней разговаривают, она реагирует, начинает гулить и тоже разговаривает. Или например, кто то кашлянет - она сразу пугается. То есть я делаю выводы , что она слышит. Подскажите, мне нужно бить тревогу по поводу того, что она не оборачивается на хлопки? Заранее спасибо!

Усі дані спихофізіологічного розвитку дитини першого року життя Ви знайдете на сайті “Зростай, Малюк!”.

Судячи з викладеного в листі, зі слухом у дитини все в порядку, вона чує, але якщо у У Вас дійсно є сумніви у своєчасності розвитку Вашої доньки, обов’язково зверніться до вашого педіатра.


Матеріали за темою:

РОЗВИТОК ДИТИНИ ВІД ТРЬОХ ДО ЧОТИРЬОХ МІСЯЦІВ

ПСИХОМОТОРНИЙ РОЗВИТОК ДИТИНИ ДО 1 РОКУ


Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.