Для молодих матусь

Дети болеют из-за нехватки клетчатки

Дефицит клетчатки в рационе питания подростков увеличивает риск развития у них сердечно-сосудистых заболеваний и сахарного диабета. Об этом свидетельствует исследование, проведенное сотрудниками Медико-санитарного университета штата Джорджия.

Изучив рацион и состояние здоровья 559 подростков 14-18 лет, ученые выяснили, что большинство из них употребляет только треть суточной дозы клетчатки. У этих подростков больший объем талии, высокий уровень воспалительных маркеров в крови, что является факторами риска развития сердечно-сосудистых заболеваний и диабета.

Чтобы подсчитать достаточное для ребенка количество клетчатки, необходимо прибавить цифру 5 к возрасту ребенка. Например, 14-летнему подростку нужно 19 г в день. Источники клетчатки – крупы, бобовые, овощи, фрукты.

Источник: medvisnik.com.ua

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.