Для молодих матусь

Как приучить ребенка к здоровой пище

Британский психолог Кармел Хьюстон-Прайс разработала новую методику, с помощью которой ребенка можно приучить к здоровой пище с младенчества. Она предлагает использовать для этого книги.

Специалист рекомендует родителям ежедневно показывать ребенку, начиная с 1 года, книги с картинками, на которых изображены фрукты или другая здоровая пища. При этом нужно рассказывать, какие они вкусные и полезные.

Проведенный эксперимент показал, что уже через 2 недели таких занятий дети охотно выбирают фрукты, которые видели на картинках, хотя некоторые из них еще не пробовали

Источник likar.info

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.