Для молодих матусь

ООН назвала болезни, убивающие детей

Основными причинами смерти детей до 5-летнего возраста во всем мире являются диарея и пневмония. Данные о причинах детской смертности озвучили специалисты Фонда помощи детям ООН (ЮНИСЕФ).

От этих болезней ежегодно умирает 2 млн. малышей (29% всех слуаев детских смертей). При этом лучшим способом защиты детей от этих болезней эксперты ЮНИСЕФ назвали грудное вскармливание и вакцинацию.

Дети, которых не кормят грудью, умирают от пневмонии в 15 раз чаще, показал анализ данных детской смертности. Также эксперты ЮНИСЕФ призывают разработать план вакцинации детей в бедных странах от гриппа, ротавируса, пневмококковых бактерий.

Источник: infox.ru

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.