Для молодих матусь

Украинские дети регулярно выпивают

Объемы потребления крепких алкогольных напитков украинской молодежью увеличились в 1,5 раза за последние 5 лет. Об этом свидетельствуют результаты исследования, озвученного Украинским институтом социальных исследований А.Яременко.

Около 8% украинских детей уже до 13 лет имели опыт алкогольного опьянения. 87% участников опроса в возрасте 15-17 лет сказали, что употребляли спиртные напитки, по крайней мере, один раз в жизни.

Опрос показал, что за последний месяц 52% подростков употребляла алкоголь, а каждый 6-й мальчик и каждая 14-ая девочка выкуривает более 6-ти сигарет в день.

Источник: unn.com.ua

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.