Для молодих матусь

Дети пожилых пап – будущие долгожители

Позднее отцовство повышает шансы ребенка стать долгожителем, заявили генетики из США.

Ученые пришли к выводу, что с возрастом в сперме мужчины вырабатывается генетический код, программирующий долгожительство. Этот код затем передается дальнейшим поколениям. Такой вывод сделан на основе анализа ДНК 1779 человек.

Вместе с тем, другие ученые считают, что не стоит на долго откладывать рождение детей. Ранее проведенные исследования показали связь между пожилым возрастом отца и повышенным риском выкидыша и снижения когнитивных способностей.

Источник: bbc.co.uk

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.