Для молодих матусь

Врачи назвали причину аллергии на яйца

Аллергия на яйца у детей вызвана не самим продуктом, а тем, что родители поздно знакомят с ним ребенка. К такому мнению пришли ученые из Университета Мельбурна и Института Мердока.

Этот вывод был сделан в результате исследования, в котором приняли участие 2,5 тысячи детей в возрасте чуть старше 1 года.

Аллергическая реакция на яйца, как правило, сопровождается зудом, крапивницей, могут быть эпизоды отека Квинке. Возможны нарушения со стороны желудочно-кишечного тракта (тошнота, рвота, понос). Как и многие другие виды аллергии, аллергия на яйца не лечится. Ее проявление можно ослабить, убрав из рациона яйца и продукты, для приготовления которых они использовались.

Источник: LadyNews

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.