Молоковідсмоктувач: поради для молодих мам
Народження дитини – одна із найважливіших подій у житті! Попри безліч щасливих моментів у молодої мами часто виникають різноманітні запитання, багато з яких пов’язані з правильним годуванням немовляти. Одне з таких питань, чи потрібен мамі молоковідсмоктувач. Здавалося б, з молоком все добре, лактація стабільна, навіщо ж маніпуляції з грудьми? Але, все одно виникають ситуації, коли слід використовувати молоковідсмоктувач.
Навіщо?
Причин може бути декілька:
1) Лактаційні кризи (утвореного молока недостатньо для повноцінного годування малюка). Є два рішення цієї проблеми: частіше прикладати малюка до грудей, що не завжди зручно, або скористатися молоковідсмоктувачем;
2) малюк не може смоктати груди;
3) мама хворіє або приймає ліки, а, значить, тимчасово ізольована від малюка;
4) мама працює і не може вчасно годувати малюка грудьми;
5) мама не може годувати малюка з причини болю або запалення
1) мама просто хоче відпочити від сімейних справ.
Під час прийняття рішення щодо користування молоковідсмоктувачем, у жінок виникає чимало бар’єрів. “Відсмоктування молока – це боляче?”, “Чи дійсно це мені потрібно?”,– усі ці питання мають просту відповідь.
Молоковідсмоктувач здатен зробити процес зціджування швидшим та зменшити відчуття болю. 9 з 10 жінок відмічають, що процес зціджування з молоковідсмоктувачем стає більш комфортним та безболісним. До того ж, зціджене грудне молоко добре зберігається у холодильнику та піддається заморожуванню: годувати дитину можна у будь-який час та у будь-якому місці за допомогою пляшечки. Слід завжди пам’ятати, що фізіологія жінок відрізняється, тому спрогнозувати достатнє виділення молока неможливо.
Який молоковідсмоктувач обрати?
Усі відповіді на питання щодо молоковідсмоктувачів та їхніх видів знає Philips AVENT. Пристрої Philips AVENT зроблять процес зціджування молока максимально безболісним та комфортним. В основі створення приладів Philips лежать багаторічні дослідження фізіології лактації та відгуки годуючих матерів.
Головною перевагою є те, що молоковідсмоктувачі Philips AVENT імітують процес смоктання грудей дитиною. Це досягається за рахунок масажу навколососкової області, яку відтворює запатентований «пелюстковий» масажер з бархатистою текстурою, та делікатного вакууму, що його створює пристрій. Прилад відсмоктує молоко з такою ж силою, як і немовля, тож його використання буде ефективним.
Крім того, молоковідсмоктувачі Philips AVENT мають унікальну форму, завдяки якій молоко з грудей надходить до пляшечки, навіть якщо ви сидите рівно. Це дозволяє розслабитися та зайняти більш зручне положення під час
зціджування, що полегшує сам його процес.
Молоковідсмоктувач можна використовувати разом з іншими продуктами для годування серії Philips
AVENT, в тому числі з пляшечками і контейнерами для зберігання грудного молока Classic. Молоковідсмоктувачі Philips AVENT бувають як механічними (SCF330/20), так й електронними (SCF332/01).
Механічні більш зручні у використанні через відсутність бази. Вони працюють безшумно та коштують дешевше. Компактний дизайн і ручка ергономічної форми дозволяють зручно прикладати молоковідсмоктувач до грудей, тримати його та контролювати процес зціджування. Завдяки невеликим розмірам і незначній вазі молоковідсмоктувач зручно зберігати і брати з собою в дорогу.
Електронний молоковідсмоктувач ідеально підходить для матерів, які часто зціджують молоко і цінують
можливість зціджувати без зусиль, одним натисканням кнопки. Після вмикання молоковідсмоктувач автоматично запускається в режимі делікатної стимуляції, покращуючи приплив молока. Потім можна вибрати одне з трьох налаштувань, з яким зціджування буде найбільш комфортним. Електронний молоковідсмоктувач Philips AVENTсерії Natural зручно брати з собою в разі необхідності: прилад працює як від батарейок, так і від мережі, має легку витончену базу і гнучкий коннектор, що намотується на неї.
Продукція Philips AVENT абсолютно безпечна для здоров’я, адже не містить токсичних речовин – таких як бісфенол-А.
Рекомендація від Philips AVENT
Під час першого використання молоковідсмоктувача необхідно обрати час, коли жінку ніхто не потурбує. Можна включити заспокійливу музику, покласти під спину подушку. Це допоможе розслабитися та зосередитися на процесі зціджування.
Додати коментар