Грудне вигодовування

Стартовала неделя грудного вскармливания

Cегодня стартовала Всемирная неделя грудного вскармливания. Она проводится ежегодно 1-7 августа более чем в 170 странах мира и призвана обратить внимание на важность грудного вскармливания для здоровья детей.

Врачи во всем мире убеждены, что грудное молоко – наилучший способ обеспечить новорожденных детей необходимыми для их здорового развития питательными веществами. Всемирная организация здравоохранения рекомендует исключительно грудное вскармливание для детей до 6-месячного возраста.

В Украине также пройдут мероприятия, посвященные неделе грудного вскармливания.

Источник: who.int

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.