Малюк після 1 року

Дитяче ожиріння виліковне до 10 років

Якщо ваша дитина має зайву вагу, не чекайте, поки вона погладшає, починайте вживати заходів негайно. Нове дослідження, проведене шведськими вченими, показало, що дитяче ожиріння виліковне до 10 років.

Співробітники Karolinska Institutet у Стокгольмі проаналізували ефективність програм, спрямованих проти дитячого ожиріння, в залежності від віку дитини. Аналіз виявив, що найбільш ефективно боротьба із зайвою вагою відбувається у дітей молодшого віку. Підліткам втрачати вагу значно складніше.

Традиції здорового харчування в сім’ї і достатній рівень фізичної активності допоможуть дитині уникнути проблеми ожиріння. Батькам не варто ігнорувати рекомендації педіатрів, а слід віднестися до здоров’я власної дитини з усією серйозністю.

Джерело: comments.ua

 

Більше про зайву вагу у дитячому віці читайте у статті Повні підлітки: чому їх так багато? 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.