Малюк після 1 року

Картошка укрепляет детское здоровье

Блюда из картофеля должны быть обязательной частью детского рациона питания, заявили американские ученые. Они пришли к выводу, что картофель укрепляет здоровье ребенка, приучая его к правильному питанию.

Но готовить картофель для детского питания можно только тремя способами: варить, тушить и запекать, подчеркивают специалисты. Таким образом, ни жареный картофель, ни картофель фри, ни чипсы неполезны для детей.

Наблюдение за детьми показало, что те из них, которые на обед получают блюда из отварного, тушеного или запеченного картофеля, в целом в течение дня употребляют более здоровую пищу.

Источник: medvesti.com

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.