Малюк після 1 року

Проблемы зрения у школьников

Родители часто сталкиваются с тем, что когда их ребенок начинает ходить в школу, его организм поддается большим нагрузкам. При этом самой распространенной проблемой является потеря зрения. К снижению качества зрения приводит необходимость много читать и писать.

От чрезмерных нагрузок может сильно пострадать зрение. Возможно даже развитие спазма аккомодации. Это состояние зовется так же ложной близорукостью. Оно возникает из-за нарушения в работе глазной мышцы. В результате, теряется способность четко видеть всевозможные предметы.

Причины спазма у школьника: плохо освещенное рабочее место, неудобное положение при сидении и длительное время, проведенное за уроками. Ведь даже в школе уроки длятся по 45 минут, с 15-минутной переменой. Потому, уравновешенный распорядок дня и уроков – ключевой момент для здоровья зрения вашего ребенка.

Источник: meddaily.ru

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.