Малюк після 1 року

Магній більш важливий для здоров’я дитячих кісток, ніж кальцій

Довгий час педіатри радили батькам регулярно давати дітям молоко та інші продукти, які містять кальцій, щоб запобігти хворобі кісток. Як пише, The Daily Mail, нове дослідження говорить: гарбузове насіння, темний шоколад, мигдаль і лосось дуже важливі в раціоні дитини.

Ці продукти багаті магнієм, а він потрібен для побудови кісткової тканини, говорить Стівен Абрамс, професор педіатрії з Бейлорского медичного коледжу. Магній важливіше кальцію, упевнений він.

Насправді, роль магнію вже була доведена на прикладі дорослих. Таке дослідження, що стосується дітей, проводиться вперше. Абрамс з колегами проаналізував стан 63 здорових дітей 4-8 років (вони не вживали БАДи).

Вчені точно підраховували концентрацію кальцію і магнію в їжі дітей та їх організмі. Оцінювалися аналізи сечі (рівень стабільних ізотопів мінеральних сполук показував, скільки кальцію і магнію абсорбувалося в організмі).

Саме кількість спожитого і абсорбованого магнію грало ключову роль в формуванні кісткової тканини. Споживання ж кальцію не було настільки важливим.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.