Малюк після 1 року

Магній більш важливий для здоров’я дитячих кісток, ніж кальцій

Довгий час педіатри радили батькам регулярно давати дітям молоко та інші продукти, які містять кальцій, щоб запобігти хворобі кісток. Як пише, The Daily Mail, нове дослідження говорить: гарбузове насіння, темний шоколад, мигдаль і лосось дуже важливі в раціоні дитини.

Ці продукти багаті магнієм, а він потрібен для побудови кісткової тканини, говорить Стівен Абрамс, професор педіатрії з Бейлорского медичного коледжу. Магній важливіше кальцію, упевнений він.

Насправді, роль магнію вже була доведена на прикладі дорослих. Таке дослідження, що стосується дітей, проводиться вперше. Абрамс з колегами проаналізував стан 63 здорових дітей 4-8 років (вони не вживали БАДи).

Вчені точно підраховували концентрацію кальцію і магнію в їжі дітей та їх організмі. Оцінювалися аналізи сечі (рівень стабільних ізотопів мінеральних сполук показував, скільки кальцію і магнію абсорбувалося в організмі).

Саме кількість спожитого і абсорбованого магнію грало ключову роль в формуванні кісткової тканини. Споживання ж кальцію не було настільки важливим.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк