Малюк після 1 року

Сладости с «Е» ломают детскую психику

Некоторые искусственные красители, содержащиеся в сладостях, могут негативно влиять на психическое развитие ребенка. Об этом говорится в информации Независимого центра экспертиз «Тест».

Эксперты обвиняют следующие искусственные красители: Е102, Е104, Е110 (самый опасный), Е122, Е 124, Е129 в развитии гиперактивности, либо задержке психического развития у детей. По словам директора Центра К.Эпиневского, под их воздействием дети могут вырасти асоциальными людьми.

Чаще всего эти красители встречаются в тортах, конфетах и сладкой воде. Чтобы защитить своего ребенка от опасных продуктов, врачи рекомендуют родителям внимательно читать этикетку.

Источник: tsn.ua

 

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.