Малюк після 1 року

Зеленые овощи защищают детей от рака

Употребление пищи с большим количеством фолиевой кислоты снижает риск возникновения рака почек и головного мозга у детей, пришли к выводу ученые из университета Миннесоты, США.

Ученые проанализировали данные Национального института раковых исследований о 8829 онкобольных детях в возрасте до 4-х лет. Обнаружена прямая связь между количеством фолиевой кислоты в рационе и риском развития рака почек и головного мозга.

Ранее было доказано, что фолиевая кислота во время беременности снижает риск развития серьезных врожденный дефектов. Также фолиевую кислоту связывают с предотвращением синдрома Дауна, со снижением риска сердечно-сосудистых заболеваний.

Фолиевая кислота содержится в большом количестве в листовых зеленых овощах и травах.

Источник: medlinks.ru

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.