Малюк від 0 до 1 року

Чудовий захист шкіри малюка від попрілостей!

ЧУДОВИЙ ЗАХИСТ ШКІРИ МАЛЮКА ВІД ПОПРІЛОСТЕЙ!

У Вашій сім’ї з’явився Малюк – маленький, беззахисний, який тільки почав пізнавати світ!

Для того, щоб Ваш малюк зростав спокійним, здоровим та веселим, японська корпорація КАО розробила спеціальні «дихаючі» підгузники “Merries, які захищають ніжну шкіру дитини від попрілостей та  свербіжу.

Японські технології  КАО дозволяють виробляти підгузники, що не тільки швидко поглинають рідину та надійно її утримують всередині підгузника, але й мають високу повітропроникність.

Що відбувається всередині звичайного підгузника?

Після того, як малюк попісяв, температура в  підгузнику сягає 35 градусів, а вологість його збільшується до 80%. Шкіра дитини в два рази тонше шкіри дорослої людини. Волога тонка шкіра у звичайному підгузнику стає найбільш вразливою для шкідливих мікроорганізмів. Висип, почервоніння та лущення шкіри можуть супроводжуватися свербіжем, доставляючи дитині велике занепокоєння. Малюк стає вередливим, погано спить.

Що відбувається всередині підгузника “Merries”?

Абсорбуючі полімери швидко поглинають сечу дитини. А відмінна вентильованість досягається завдяки дивовижно мякому пористому прошарку. Навіть у разі максимального тиску на пористу поверхню (коли дитина лежить або сидить), між шкірою та підгузником залишається «повітряна подушка», що не дає шкірі повністю стикатися з матеріалом та сильно перегріватися. Також пористий шар не дає розтікатися рідкому дитячому калу. Тому у 99% дітей у разі використання підгузників Merries не виникає подразнення та почервоніння шкіри.

Якщо Ваш малюк почав повзати, а тим більше ходити, корпорація КАО рекомендує використовувати підгузники-трусики «Merries». У них немає липучок, що їх важко застібати на Вашому непосиді. А для швидкої заміни Вам достатньо просто розірвати трусики «Merries» на боці.

В трусиках Ваш малюк зможе вільно рухатися, адже, завдяки дивовижно м’якій резинці, трусики не будуть здавлювати малюку животика. Резинка, що проходить  по периметру усіх підгузників-трусиків, забезпечує необхідну для шкіри дитини повітропроникність. Завдяки «повітряним каналам» резинки, шкіра Вашого малюка швидко висихає, що дозволяє запобігти виникненню парникового ефекту та розмноженню бактерій.


Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.