Малюк від 0 до 1 року

Як обрати підгузок для малюка з маленькою вагою

Як обрати підгузок для малюка з маленькою вагою

Якщо Ваша дитина з’явилася на світ з маленькою вагою не варто панікувати, багато немовлят з такою вагою – абсолютно здорові, але на етапі адаптації вимагають пильної уваги та допомоги лікарів. Народження немовляти з малою вагою може трапитися з причини передчасних пологів або малюк народився вчасно, але має вагу менше 2,5 кг. Сучасна медицина має багато засобів лікування різних ускладнень, що виникають з причини маленької ваги новонароджених. У крихітки-малюка є всі шанси на здорове щасливе життя!

Протягом  перших місяців життя немовлятам з малою вагою потрібен особливий догляд. Дихальна і терморегулююча системи організму у цих діток ще не розвинулися повною мірою, їм важче адаптуватися до навколишнього середовища. Особливо важливо підібрати такому малюкові правильний підгузок. Японська компанія Daio Paper Corporation виробляє популярні зараз в Україні підгузки ТМ Goo.N і розробила спеціально «для найменших новонароджених» вагою 1,8-3 кг підгузки преміальної якості.

По-перше, підгузки Goo.N для немовлят з малою вагою виготовлені з дуже м’яких матеріалів, завдяки повітряному прошарку ніжно торкаються шкіри малюка та підтримують комфортний рівень температури усередині підгузка. Шкіра немовляти в підгузку легко дихає, не перегрівається та захищена від запрілостей.

По-друге, завдяки зручним липучкам, що кріпляться в будь-якому місці навколо талії малюка, підгузок добре фіксується на будь-якій фігурі, запобігає протіканню навколо ніжок і на поясі. Мікропори на поверхні підгузка швидко і надійно вбирають вологу, забезпечують немовляті підвищену турботу та комфорт.

І, нарешті, чому дуже зрадіють батьки, підгузки Goo.N мають спеціальний поглинач запаху, що нейтралізує аромати використаного підгузка. А щодо того, що підгузок час змінювати, підкаже індикатор наповнення. У разі намоканн лінії індикатора змінюють колір – стають блакитними.

Після використання підгузка на попі малюка не повинно залишатися почервонінь, подразнень, попрілостей, дитині важливо відчувати себе сухо і комфортно. Це можливо тільки завдяки використанню натуральних дихаючих матеріалів, коли підгузок нічим не поступається справжній бавовняній білизні. Будь ласка, пам’ятайте, що Ваш малюк заслуговує тільки найкращого і ніжного догляду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.