Малюк від 0 до 1 року

Фруктовий прикорм: що вибрати навесні

Фруктовий прикорм: що вибрати навесні

 

Для кожної мами вкрай важливо, щоб її малюк харчувався збалансовано і повноцінно, щоб продукти в раціоні малюка були якісними безпечними і поживними. Але, навесні досить складно дотримуватись усіх правил і вимог до якості дитячого раціону. Адже справжні фрукти і овочі навесні на полицях магазинів знайти майже неможливо.

Щоб раціон крихітки був збалансованим і вітамінізованим, з 7-8 місяців можна вводити в меню малюка фрукти. А щоб бути впевненим в якості продуктів, навесні краще віддати перевагу спеціальному дитячому харчуванню в баночках .

Фрукти краще давати у вигляді пюре з тих плодів, що ростуть у вашій місцевості. Одними з перших фруктів на столі дитини повинні бути яблука, груші, пізніше – банани і персики. Вводити фруктовий прикорм необхідно з половинки чайної ложки пюре, краще в першій половині дня, щоб мати можливість споспостерігати за реакцією організму дитини на введення нового різновиду їжі. Якщо негативної реакції немає, наступного дня можна збільшити обсяг пюре до повної ложечки, третього дня можна дати вже дві чайні ложки фруктового пюре. І так поступово потрібно довести порцію до вікової норми (до року – це 130 г), повністю замінивши фруктовим пюре одне з годувань”.

Фрукти містять вітаміни і мінерали, що дуже потрібні дитині першого року життя для того, щоб вона правильно розвивалась. Кожен плід багатий по-своєму, але спільною рисою для них є величезна користь для зростаючого дитячого організму.

Яблука багаті на вітаміни С, Р, Е, групи В, калій, кальцій, марганець, залізо, органічні кислоти. Вони  мають також властивість зв’язувати токсичні речовини в кишковику та допомагають їх виведенню з організму.

Груші містять глюкозу, фруктозу, сахарозу, фолієву кислоту, азотисті речовини, різні мінеральні солі, клітковину. На додаток добре знати, що груша належить до переліку гіпоалергенних продуктів.

Банани багаті на вітаміни (A, C, PP, E) та мінерали (калій, кальцій, натрій, магній  фосфор, залізо, мідь), а також в їх складі є вітамін В6, що сприяє виробленню серотоніну (гормону щастя).

Плоди персика містять провітамін А, вітаміни С, Р, групи В. Набір мінеральних речовин в персику сприяє підтримці кислотно-лужного балансу і утворення гемоглобіну, допомагає зміцнювати організм малюка в цілому.

Для того, щоб малюк, незалежно від пори року, харчувався повноцінно, потрібно завжди вибирати тільки якісні продукти, і тоді введення прикорму буде комфортним і здоровим!

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.