Малюк від 0 до 1 року

Напої для малюка

Важливо: напої не повинні заміщувати в раціоні дитини прикорм та грудне молоко: апетит малюка може погіршитися, він також може не отримати належної кількості поживних речовин.

Дитині достатньо рідини, яку вона отримує з грудним молоком. З 6 місяців деякі діти інколи можуть потребувати воду. Але не можна давати маляті дистильовану, газовану або мінеральну воду.Дитині не підходять жодні газовані напої.

Також до 2-х років не рекомендується давати будь-які види чаю (чорного, зеленого, трав’яного) та каву. Ці напої перешкоджають всмоктуванню заліза. Після того, як дитині виповнилося два роки, чай давати можна, але не під час їжі.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.